Orientation

Loading Een ogenblik geduld
De pagina wordt geladen
Loading
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navigatie

VLAAMSE WIELRIJDERSBOND

Adres secretariaat:

Vlaamse Wielrijdersbond vzw
Bosstraat 101, 9255 Buggenhout

Website: www.vlaamsewielrijdersbond.be of www.vwb.be

Algemene e-mail:  vwb@vwb.be

Openingsuren: van 9u tot 12u30 en van 13u tot 16u30 (vrijdag 15u30)

Tel: 052/33 29 80 - Fax: 052/34 13 49

Rekeningen: KBC 446-3611131-58
BIC KREDBEBB
IBAN BE95 4463 6111 3158

Info en contact

 

Frans Van Ingelgem

Voorzitter, Hoofdredacteur

 

frans@vwb.be

 

 

 

Werner Van Ingelgem

Manager

 

werner@vwb.be

 

 

Marleen Van De Maele

Administratief Coördinator

052 34 53 90

marleen@vwb.be

 

   

Matthias De Leenheer

Sporttechnisch Coördinator

Kalenders, reglementen, sportbeleid, opleidingen

052 34 53 97

matthias@vwb.be

 

 

Bert De Sitter

Sporttechnische medewerker

Verzekering, klassementen, uitlening en verkoop

052 34 53 98

bert@vwb.be

 

 

Lieven Van Nieuwenhove

Administratief medewerker

Magazine, promotie

052 21 87 34

lieven@vwb.be

 

Provinciale voorzitters

 

Robert De Backer

Antwerpen

03 314 66 46

debacker.robert@skynet.be

 

 

Camiel Vanwelkenhuyzen

Limburg

013 44 15 07

vanwelkenhuyzen_c@hotmail.com

 

 

Gaston De Gryse

West-Vlaanderen

0472 41 80 82

gastondegryse@skynet.be


 

 

Willy Leroy

Vlaams Brabant

016 48 99 80

willy.leroy@pandora.be

 

Nog geen lid bij de grootste wielerbond van Vlaanderen?

Schrijf jezelf en je gezin dan nu in voor slechts €30