Orientation

Loading Een ogenblik geduld
De pagina wordt geladen
Loading
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navigatie

Provinciale afgevaardigden

Antwerpen

Voorzitter:
Robert De Backer (Hoogstraatse Trappers), 2322 Hoogstraten (03/314 66 46)
E-mail : debacker.robert@skynet.be  

Jacobs Jac (KATENA), 2340 Beerse (014/61 11 53)
E-mail: jac.jacobs1@telenet.be

 

Limburg

Voorzitter:
Vanwelkenhuyzen Camiel (’t Zilveren Wiel), 3545 Halen (013/44 15 07)
E-mail: vanwelkenhuyzen_c@hotmail.com

Morias Jean-Paul (Bilzerse Fun Bikers), 3730 Hoeselt (0475/26 59 41)
E-mail: jean-paul.morias@pandora.be
 

Oost-Vlaanderen

Voorzitter:
Maurice Heymans, 9255 Buggenhout (052/33 47 86) - Individueel lid VWB

Geerts Jozef (De Ritsers), 9130 Verrebroek (03/773 47 99)
E-mail: jozef.geerts2@telenet.be

Hoskens Freddy (Bikefun Bazel), 9140 Temse (03/771 14 31)
E-mail: freddy.hoskens@scarlet.be

West-Vlaanderen

De Gryse Gaston (Azaleaspurters), 8310 Assebroek (0472/41 80 82)
E-mail: gastondegryse@skynet.be

Swaels Gery (De Vrije Fietsers), 8650 Houthulst (051/70 02 18)
E-mail: gery.swaels@telenet.be

 

Vlaams-Brabant

Voorzitter:
Leroy Willy (Velosport Herent), 3020 Herent (016/48 99 80)
E-mail: willy.leroy@pandora.be

 

Uitleendiensten

Om de vaak verre verplaatsingen die organisatoren dienen te maken om hun materiaal te bekomen zoveel mogelijk te beperken werd het aantal uitleendiensten uitgebreid. Zo kan elke organisator relatief kortbij het materiaal ophalen en terugbrengen. Onderstaand is een overzicht te vinden van de uitleendiensten waar volgend materiaal te ontlenen is:

  • Pijlen (per bak van 400)
  • Signalisatieborden: pakket (5 x inschrijving, 5 x start, 5 x parking, 5 x douches, 5 x splitsing, 5 x afspuiten, 5 x bevoorrading, 5 x dames, 15 x gevaar, 10 fluo pijlen start)
  • Spandoeken + beachvlaggen
  • Promomateriaal
  • Scanners
  • Etixx sportdrank (aan te kopen)
  • Etixx mengvaten (enkel bij gebruik sportdrank Etixx)
  • Etixx bevoorradingstentje 3x3 (enkel bij gebruik sportdrank Etixx)

 

Na contact (telefonisch of via email) met één van onze uitleendiensten kan een datum worden afgesproken waarop het materiaal opgehaald en teruggebracht dient te worden. Voor ontlening van het pakket wordt een waarborg van 50 euro gevraagd. Bij inlevering van het volledige pakket wordt de waarborg uiteraard terugbetaald. Beschadigd of niet teruggebracht materiaal wordt aangerekend aan inkoopprijs.

Opgelet: Enkel organisaties die opgenomen werden op onze kalender kunnen hiervan gebruik maken. Dit geldt voor alle organisaties, zowel de wegtochten, semi-klassiekers als de mountainbiketochten.

Naast dit organisatiepakket kunnen organiserende clubs ook steeds gratis promotiemateriaal (magazines, jaarkalenders , …) bekomen om op hun organisatie uit te delen. Dit na afspraak met het VWB-secretariaat. Uiteraard blijft het ook mogelijk om materiaal aan te kopen aan inkoopprijs.

West-Vlaanderen

-Brugge: Gaston De Gryse – gastondegryse@skynet.be – 0472/41 80 82

-Brugge: Hubert Diasson - hubert.diasson@proximus.be - 0488/82 08 49

-Houthulst: Gerry Swaels - gery.swaels@telenet.be – 0497/83 57 47

-Zwevegem: Dieter D'haene - info@flammerouge.be - 0485/97 24 28

 

Oost-Vlaanderen

-Buggenhout: Vlaamse Wielrijdersbond – bert@vwb.be – 052/33 29 80

-Gent: Ulysse Sleeuwaert - ulysse.sleeuwaert@gmail.com  –0485/92 61 05
 (geen sportdrank en tenten beschikbaar op deze post)

-Temse: Freddy Hoskens - freddy.hoskens@scarlet.be – 0499/24 44 07 – 03/771 14 31

 

Antwerpen

-Hoogstraten: Robert De Backer - debacker.robert@skynet.be – 0496/18 28 25 – 03/314 66 46

-Wuustwezel: Rene Blondelle - rene.blondelle-smits@telenet.be – 0486/89 83 45 – 03/663 37 23

-Duffel: Robert Boonen - robertboonen@scarlet.be - 0496/31 02 10

-Kasterlee: Jozef Van Ballaer - jeli.vanballaer@telenet.be - 0474/56 36 47


Vlaams-Brabant

-Herent: Willy Leroy - willy.leroy@telenet.be – 0499/70 43 12 – 016/48 99 80

-Scherpenheuvel: Andre Verhaegen  - verhaegen.andre20@telenet.be - 0475/60 55 08

 

Limburg

-Halen: Camiel Vanwelkenhuyzen - vanwelkenhuyzen_c@hotmail.com – 0494/81 71 95

-Hoeselt: Jean-Paul Morias - jean-paul.morias@telenet.be – 0475/26 59 41

 

  •  

Nog geen lid bij de grootste wielerbond van Vlaanderen?

Schrijf jezelf en je gezin dan nu in voor slechts €30